Reference

Některé projekty které jsme realizovali ,nebo se na nich přímo podíleli

REZIDENCE MELICHARKA

Lokalita: Brandýs nad Labem, ulice Polní
Zahájení stavby: II.Q/2008
Dokončení stavby: III.Q/2009
Počet bytů: 52mapa

Popis projektu:
Město Brandýs nad Labem se nachází severovýchodně od hlavního města Prahy s dobrou dostupností z rychlostní komunikace E67 a E65. Ve městě je dostupná veškerá občanská vybavenost, zahrnující obchody, lékaře, školy a další zařízení. V okolí Brandýsa nad Labem se nachází Národní přírodní rezervace Větrušické rokle a několik dalších přírodních rezervací a památek. Obyvatelé města mohou ke sportovnímu vyžití využít např. tenisové kurty, multifunkční sportovní zařízení s krytým bazénem nebo atletické středisko mládeže Emila Zátopka. Terén v okolí města je vhodný pro cykloturistiku, k letnímu koupání vybízejí nedaleká Proboštská jezera. 

Projekt vznikne na částečně zalesněném pozemku, jenž dříve sloužil pro relaxaci majitele továrny v Brandýse na Labem pana Melichara. Na části pozemku určené územním plánem pro obytnou zástavbu vzniknou čtyři viladomy. Část parku, kde se nacházejí zajímavé a hodnotné stromy, bude rekultivována a stane se místem relaxace. Projekt nabídne celkem 52 bytů v nadstandardní kvalitě jak z pohledu architektonického, tak i stavebním provedením a použitými interiérovými materiály. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst v podzemních garážích. Projekt splní veškeré nároky na moderní bydlení v centru města s dostatkem přímého kontaktu s okolní zelení.

LETOVSKÁ I.ETAPA

Lokalita: Praha 9 – Letňany, ul. Letovská
Zahájení stavby: jaro 2006
Dokončení stavby: III. Q 2007
Počet bytů: 17

mapa

Popis projektu:
Objekt vznikl zástavbou stávající proluky mezi panelovými domy v ulici Letovská. Svým architektonickým pojetím zvyšuje celkovou úroveň okolí. Na obou fasádách je uplatněn princip mírně předstupující modré krusty, která přináší objektu jemnou plasticitu. Jižní fasáda je maximálně otevřena francouzskými okny se zábradlím, zajišťujícími kontakt s exteriérem a výhled do bohaté zeleně zahrad vilové čtvrti. Většina oken je na jižní straně chráněna předokenními žaluziemi. Severní fasáda je asymetrická, dělení respektuje provoz přízemí a zdůrazňuje veřejnou pasáž, která bude sloužit jako důležitá komunikace pro pěší, spojující Letovskou ulici s Hronovskou. Lokalita je dobře dostupná městskou hromadnou dopravou. 

Byty se nacházejí v sedmi nadzemních podlažích, všechny mají sklepy v suterénu objektu a vyjma 1 + kk mají balkon nebo terasu. Byty mají severojižní orientaci (kromě bytů 1 + kk). Ke každému bytu náleží jedno uzamykatelné parkovací stání, které bude umístěno před objektem v ulici Letovské.

BYTOVÝ DŮM BERANOVÝCH

Lokalita: Praha 18 – Letňany, ulice Beranových č. p. 166
Zahájení stavby: --
Dokončení stavby: --
Počet bytů: 8

mapa

Popis projektu:
Projekt řeší výstavbu bytového domu v Letňanech v ulici Beranových č. p. 166. Východní fasáda je otevřena do vnitrobloku vysokými francouzskými okny, což zajišťuje dostatečné osvětlení místností. Oslunění horních pokojů je zajištěno střešními okny na západní straně. Před objektem jsou vybudována čtyři parkovací stání sloužící pouze majitelům bytů v bytovém domě. Do bytového domu je umístěno osm menších bytů 1+1 o podlahových plochách od 41 m2 do 58 m2.

PROJEKT ABL - ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA LETŇANY

Lokalita: ul. Beranových, Letňany

mapa

Popis projektu:

Půdorysy, řezy a pohledy
Letecké foto se zákresem objektu
Územní plán
Výkresová část

Pozemek
Parc. č. 629/319, k.ú. Letňany o celkové výměře 3020 m2 

Vlastník pozemku
GIP group, a.s. 

Lokalita
Pozemek leží po pravé straně ul. Beranových směrem od křižovatky s ul. Tupolevovou. Ul. Beranových tímto směrem ústí do starých Letňan. Pozemek je ze severovýchodní strany obklopen převážně technickými objekty. Ze severozápadní strany pak přiléhá pozemek školního hřiště místní základní školy. Z jihu a jihozápadní strany se na druhé straně ul. Tupolevovy počítá s poměrně rozsáhlou výstavbou bytových a administrativních prostor. Zastavitelná část pozemku investora nevytváří přímo jedno z nároží křižovatky Tupolevova a Beranových, přesto se počítá s tím, že by navrhovaný objekt mohl být jakousi vstupní dominantou při příjezdu, či vstupu do Letňan z jižní strany. Zároveň ale poměrně citlivě zasazeným objektem, který jako architektonický prvek používá zeleň a dřevěné prvky. Prostor na zbylém pozemku investora mezi samotnou křižovatkou a objektem by se pak měl změnit v malý park, příjemnou upravenou zelenou plochu se sromy. Přes ulici Beranových je vstup do Výstavního areálu Leňany PVA. 

O projektu
Polyfunkční objekt bude využíván v přízemí pro obchodní účely. Předpokládá se využití typu prodejny spojené se showroomem (např. koupelny, stavební prvky apod.). V nadzemních podlažích se předpokládá využití pro kancelářské účely. Kancelářské plochy bude možno rozdělit na různě velké pronajímatelné celky, každý s vlastními zasedacími místnostmi, sklady a provozními místnostmi. Zbývající prostory budou řešeny jako velkoprostorové kanceláře, případně budou dále děleny na jednotlivé kanceláře. V suterénu objektu je navrženo 64 podzemních parkovacích stání. Za vjezdem do podzemních garáží je navržen parkovací pás pro podélné parkovací stání. Tento parkovací pás je navržen pro návštěvnické parkování 6 osobních aut. 

O projektu
Plochy podlaží:

1np 812m2
2np 935m2
3np 935m2
4np 652m2
HPP Celkem 3334m2


Objem stavby:

Objem podzemní části 7 720,00 m3
Objem nadzemní části 13 125,00 m3
Celkem 20 845,00 m3

RD U KLÁNOVICKÉHO LESA

Lokalita: Úvaly u Prahy, Praha-východ
Počet pozemků: 26
Počet domů: 24 řadových, 12 dvojdomů

mapa

Popis projektu:
Město Úvaly se nachází východně od Prahy směrem na Český Brod v členitém terénu v sousedství lesa Vidrholec na severozápadě a Škvorecké obory na jihozápadě. V Úvalech mají naprostou převahu rodinné domy a v současné době zde počet obyvatel s trvalým bydlištěm přesáhl 5000. Dopravní spojení s hlavním městem je zajištěno autobusy příměstských linek ke stanici metra Černý Most a vlakem na Masarykovo nádraží. Úvaly představují ideální spojení bydlení v blízkosti hlavního města s dostatkem těsného kontaktu s přírodou. 

Dotčená lokalita se nachází na západním okraji obce, směrem na Klánovice. Hranice území jsou tvořeny na východě ulicí Hakenova, na severu ulicí Františka Palackého, jižní část je od hlavní silnice oddělena pásem vzrostlých jehličnanů. Převážná část území bude rozdělena na 26 pozemků určených pro individuální výstavbu, v západní části bude postaveno celkem 24 řadových rodinných domů a 12 dvojdomů. Veškeré pozemky budou vybaveny kompletními přípojkami inženýrských sítí.

BYTOVÝ DŮM - NOVÁ LETOVSKÁ

Lokalita: Praha 9 - Letňany, Letovská ulice
Počet bytů: 12 moderních bytů

mapa

Popis projektu:
V jednom z nejatraktivnějších území severní části Prahy Vám naše společnost představuje výstavbu bytového domu Nová Letovská. Bytový dům bude stát na pozemku, který se nachází na rozhraní nízké rodinné zástavby se zahrádkami a nízkopodlažní starší panelové zástavby. Naše společnost připravila výstavbu nového bytového domu s moderní architekturou, kde je nabízen vysoký standard bydlení za přijatelnou cenu. 

Pozemek s připravovanou stavbou se nachází v ulici Letovská a navazuje na současnou panelovou zástavbu. Bytový dům má obytnou plochu 813 m2 (12 moderních bytů) a 48 m2 komerční plochy

V ZÁMECKÉM PARKU

Lokalita: Praha 9 – Čakovice, ulice Schoellerova
Počet bytů: 20

mapa

Popis projektu:
Připravovaný projekt je součástí centra obce, zámeckého parku a má přímý výhled na sousedící krásně rekonstruovaný zámek. Moderní projekt bytových domů vhodně doplňuje okolí křižovatky Cukrovarské a Schoellerovy ulice. 

Navrženy jsou tři čtyřpodlažní objekty s celkem 20 bytovými jednotkami. Při navrhování dispozic bytových jednotek byl kladen důraz na účelné využití podlahové plochy s ohledem na oddělení klidové zóny od prostoru obývacího pokoje a kuchyně. Byty tak nabídnou maximální soukromí. Všechny byty jsou vybaveny balkony, terasy u bytů v horních podlažích poskytnou nádherný výhled do zámeckého parku. Parkování bude zajištěno v centrální podzemní garáži spojené komunikačními chodbami se všemi třemi objekty. Projekt nabídne pohodlné bydlení s dobrou dostupností k nově budované stanici metra Letňany.

BYTOVÝ DŮM V KOSTELCI NAD LABEM

Lokalita: Kostelec nad Labem, ulice T. G. Masaryka 156
Zahájení stavby: 02/2004
Dokončení stavby: 09/2004
Počet bytů: 8

mapa

Popis projektu:
Kostelec nad Labem – obec se statutem města, se nachází 7 km severozápadně od Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi. Samotný objekt bývalého hotelu z 20. let minulého století stojí na strategickém místě v ulici Masarykova, prakticky na okraji centra města. Kostelec nad Labem má téměř 3000 obyvatel a veškerou občanskou vybavenost jako základní školu, obchody, zdravotní středisko, poštovní úřad, banku, sportovní hřiště. Ve vzdálenosti do 5 km jsou vyhledávaná přírodní koupaliště Lhota a Mlékojedy. 

Byty jsou situovány v domě, který prošel celkovou rekonstrukcí včetně změny dispozic bytových jednotek, rekonstrukce střechy, vnitřních prostor i fasády domu, výměny oken za dřevěná typu Euro. Vnitřní uspořádání a vybavení budovy je zcela nové. Přestavbou zde vzniklo celkem osm bytových jednotek s dispozičním řešením 1 + 1 až po 3 + kk.

Podpora a ochota

Naše asistentky Vám vždy rády pomohou s vyplněním
formulářů, odpoví na dotazy nejen k vaší stavbě a také
sdělí přínosy našich služeb pro Vás

Ekonomické řešení

Využijte bezplatnou registraci a získejte další výhody.
Sestavíme Vám individuální cenové řešení a ušetříte
spoustu času

Garance spokojenosti

Zakládáme si na pečlivosti, vysoké kvalitě, odbornosti
a individuálním přístupu při řešení vašich potřeb
po celou dobu vyřizování každé vaší žádosti

Newsletter

Nezmeškejte důležité informace.
Přihlaste se k odběru novinek.